Tento web používá k poskytování služeb personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Hlavní menu  >   Práce  >   Brigády  >   LUCIE JEŘÁBKOVÁ - 12. ROKEM V BYZNYSU

Typ inzerátu: Nabídka

LUCIE JEŘÁBKOVÁ - 12. ROKEM V BYZNYSU

Cena:  88 888 Kč
Srdečně vás všechny zdravím! Pracuji jako odborný konzultant ve společnosti Avian. V byznysu, financích, investicích... se celkem úspěšně pohybuji 12. rokem a za ten čas jsem si poctivou, férovou prací a svým úpřimným přístupem získala stovky spokojených klientů. Ale nebráním se novým... Taky spolupracuji s firmou FINE WORK (finework.cz) a ZLATÁ REZERVA (spoření ve zlatě - zlatarezerva.cz)... Okrajově podporuji kamarády z projektů DIAMANTOVÁ JISTOTA (1url.cz/iMgC4), Facebook + Calibra (Libracoiny zdarma - uplibra.io?refer=142053) a Online příjem (Vydělávejte na zdražování energií - odkaz vám ráda pošlu v případě vašeho vážného zájmu).
Partu svých spolupracovníků moc ráda rozšířím o schopné týmové hráče - obchodní zástupce, finanční poradce, prodejce zlata, úvěráře, realitnï makléře, tipaře... Bližší informace na emailu - jerabkova@avian.cz nebo jerabkova@finework.cz.
Kontakt:   Lucka Vrba Jeřábková  Tel.:  730 552 050   
Adresa inzerenta :  
Okružní, Třebíč, Vysočina, okr. Třebíč
Vloženo: 23.01.2020            Všechny inzeráty tohoto uživatele
Topovat inzerát Odeslat na e-mail tisk Upravit pro tisk Podobné inzeráty
LUCIE JEŘÁBKOVÁ - 12. ROKEM V BYZNYSU
LUCIE JEŘÁBKOVÁ - 12. ROKEM V BYZNYSU LUCIE JEŘÁBKOVÁ - 12. ROKEM V BYZNYSU
LUCIE JEŘÁBKOVÁ - 12. ROKEM V BYZNYSU
zobrazeno: 10 x
Kontaktní formulář na inzerenta
Jméno: 

Text:

E-mail: 
Telefon: